Litinové kotle na dřevo zplyňovací

Kotle na dřevo zplyňovací DAMAT
 • Stránky: 1
 • DAMAT PYRO 20 G

  Litinové kotle na dřevo zplyňovací

  Tepelný výkon 20 kW. Stacionární kotel DAKON DAMAT PYRO G je zplyňovací teplovodní kotel na dřevo určen k vytápění rodinných domů, provozoven a obdobných objektů. Otopný systém může být s otevřenou nebo uzavřenou tlakovou expanzní nádobou a nuceným oběhem otopné vody. Litinové kotlové těleso je výrazně odolnější vuči dehtům a kyselinám vznikajícím při zplyňování, prodlužuje se životnost kotle.
  Cena bez DPH:38900.00
 • DAMAT PYRO 24 G

  Litinové kotle na dřevo zplyňovací

  Tepelný výkon 24 kW. Stacionární kotel DAKON DAMAT PYRO G je zplyňovací teplovodní kotel na dřevo určen k vytápění rodinných domů, provozoven a obdobných objektů. Otopný systém může být s otevřenou nebo uzavřenou tlakovou expanzní nádobou a nuceným oběhem otopné vody. Litinové kotlové těleso je výrazně odolnější vuči dehtům a kyselinám vznikajícím při zplyňování, prodlužuje se životnost kotle.
  Cena bez DPH:42600.00
 • DAMAT PYRO 28 G

  Litinové kotle na dřevo zplyňovací

  Tepelný výkon 28 kW. Stacionární kotel DAKON DAMAT PYRO G je zplyňovací teplovodní kotel na dřevo určen k vytápění rodinných domů, provozoven a obdobných objektů. Otopný systém může být s otevřenou nebo uzavřenou tlakovou expanzní nádobou a nuceným oběhem otopné vody. Litinové kotlové těleso je výrazně odolnější vuči dehtům a kyselinám vznikajícím při zplyňování, prodlužuje se životnost kotle.
  Cena bez DPH:46700.00
 • DAMAT PYRO 32 G

  Litinové kotle na dřevo zplyňovací

  Tepelný výkon 32 kW. Stacionární kotel DAKON DAMAT PYRO G je zplyňovací teplovodní kotel na dřevo určen k vytápění rodinných domů, provozoven a obdobných objektů. Otopný systém může být s otevřenou nebo uzavřenou tlakovou expanzní nádobou a nuceným oběhem otopné vody. Litinové kotlové těleso je výrazně odolnější vuči dehtům a kyselinám vznikajícím při zplyňování, prodlužuje se životnost kotle.
  Cena bez DPH:50800.00
 • DAMAT PYRO 36 G

  Litinové kotle na dřevo zplyňovací

  Tepelný výkon 36 kW. Stacionární kotel DAKON DAMAT PYRO G je zplyňovací teplovodní kotel na dřevo určen k vytápění rodinných domů, provozoven a obdobných objektů. Otopný systém může být s otevřenou nebo uzavřenou tlakovou expanzní nádobou a nuceným oběhem otopné vody. Litinové kotlové těleso je výrazně odolnější vuči dehtům a kyselinám vznikajícím při zplyňování, prodlužuje se životnost kotle.
  Cena bez DPH:54500.00
 • Viadrus Hefaistos P1

  Litinové kotle na dřevo zplyňovací

  Tepelný výkon 30 - 100 kW. Výkon podle počtu článků. Litinový výměník. Odtahový ventilátor.
  Cena bez DPH:80190.00
 • Stránky: 1